Říjen 2012

30.10.

31. října 2012 v 0:12 | Marla |  Diary&Food
TIME TO CHANGE

Na dně

29. října 2012 v 21:22 | Marla |  Diary&Food
Původně jsem chtěla editovat dnešní článek, ale píšu nový, aby jste si to všechny přečetly.
Nejsem dobrá, obdivuhodná ani se nedržím. Jsem normální (s prominutím) píča. Jo přesně tak to je.

Věc se má takhle - na dnešek jsem vůbec nespala, prostě nemůžu spát, jsem k smrti unavená, ale neusnu. Dopoledne jsem měla supr náladu, udělala jsem si skvělou snídani (kolem osmé), připravila si ten kompot k obědu s tím, že už nic nebudu jíst a dodržím plán. A posrala jsem to ještě před polednem?! What the fuck? Stavovala jsem se u rodičů pro nějaký věci a vidím kuřecí maso, tak ho sežeru. Pár koleček salámu? Jasný! Sem s tím! Po probdělý noci, bez cigaret, energy sraček, žvejkaček, neměla jsem nic... tak jsem to snědla. Což o to, kalorie by ještě nějak vyšly, nebylo toho moc, ale jde mi o princip, naplánuju si, že budu jíst jen zeleninu a pak si dám tohle? Po tom průseru ve škole (ten zápis), který se díkybohu vyřešil vůbec nezvládám. Nedokážu si představit, že by se to nevyřešilo, to bych byla ještě ve větších sračkách asi.

Naštěstí a zároveň bohužel jsem musela do školy. Naštěstí - nesežrala jsem toho víc, bohužel - Guttalax jsem si sice brát nechtěla, ale mohla jsem to aspoň vyzvracet. Takhle to ve mě zůstalo, skvělý... Od tý chvíle den nahovno. Pořád jsem myslela na to prokletý maso a co teprv ten salám!!! Fuj prostě! Ještě, že toho bylo málo, jinak bych se asi složila nebo já nevím.

Co mě totálně dorazilo bylo, že jsem dneska byla fakt vyfiklá. Nechci se chválit, ale fakt mi to slušelo. Myslíte, že si toho někdo všimnul? Samozřejmě, že ne!!! Jen jedna holka něco utrousila, jinak prostě nic. Jsem asi divná, ale trochu mi chybí uznání. Když na střední člověk zhubnul blbý dvě kila nebo měl jedinej novej kus oblečení, hned si toho každej všimnul. na vejšce nic, prostě nic. Pak jsem se ještě stavovala u rodičů, táta doma nebyl, máma má práce nad hlavu, takže se mnou prohodila tak tři věty (,,ahoj", ,,tys mi snědla večeři" a ,,čau"). Řekla jsem jí, že asi půjdu ke cvokaři, žádná reakce. Přišla jsem do svého prázdného bytu, složila se na podlahu, chvíli brečela, teď kouřim jednu za druhou. Tím se dostávám k jádru pudla, tím je SAMOTA. Vždy jsem jí vítala, teď jí proklínám. Jsem prostě SAMA. Lidi ze střední vídám občas, na vejšce kamarády mám, ale jsou to takový ty jak se s nima bavíte jen když je náhodou potkáte, rodina total nezájem a já tu sedím v prázdném bytě a přemýšlím, jestli má cenu žít. Prostě deprese až na půdu.

Kdybych tu exla, zajímalo by to vůbec někoho?

Sbírám v sobě odhodlání, když zhubnu na 45 a míň, mohl by si toho někdo všimnout. Nebo možná ne. Ale vždyť to dělám kvůli sobě, tak co blbnu. Normálně pokračuju v dietě dál, ale to je momentálně to, co mě zajímá nejmíň. Pochopte, nejsem žádná zakřiknutá šedá myš, která stojí o pozornost za každou cenu. Jsem nešťastná, protože na střední jsem měla všechno a teď nemám nic. Jsem na dně.

Nejhorší je ten pocit, že ani nevím komu zavolat. Mám komu zavolat, ale nechci o tom mluvit. Musela bych někoho zasvětit do toho, co dělám tady na blogu a to prostě nejde. Proto se svěřuju úplně neznámým lidem (promiňte lásky, ale je to tak) v kyberprostoru. Asi fakt potřebuju cvokaře.

Momentálně víc než se přežrat mám chuť si do toho svého špekatého břicha zapíchnout kudlu. Moc se omlouvám za tenhle depresivní článek, ale potřebovala jsem to ,,někomu říct". Prostě až mě tu za měsíc najdou, aby aspoň věděli důvod :D Ne, nebudu blbá a seberu se... Musím. Nic jiného mi totiž nezbývá. Ale ta samota je příšerná, buďte rády, že bydlíte doma a někdo Vás má rád. Je to k nezaplacení.

Kdo to dočet až sem, má pravděpodobně taky depresi, za což se mu upřímně omlouvám. Taky za ty sprostý slova, mluvim jak dlaždič. Děkuju Vám, momentálně jediným lidem na tomhle posraným světě, kterým stojím za názor. Jdu brečet, kouřit a doufat v lepší budoucnost.

29.10. - ABC day forty-five

29. října 2012 v 9:14 | Marla |  Diary&Food
Ahoj lásky!!!

Dneska jsem až do večera ve škole, konečně půjdu zas na jógu, aspoň nějaký pohyb :)
Snad to dneska nějak přežiju, jsem líná na všechno, chodím do školy tři dny v týdnu a stejně jsem líná tam jít :D Ale dávám si předsevzetí, že v listopadu nebudu mít jedinou absenci! :) A konečně se začnu chovat jako student, tzn. budu studovat! Kdybych ten čas, který věnuju plánování a řešení hubnutí věnovala studiu, tak už jsem doktor :D Škoda, že jsem anorektička a ne školaholička :D:D:D

Celkem se začínám těšit na dietu ruských gymnastek :D mám totiž chuť na jablíčka, začínám s ní už 4. (možná 5. - vysvětlím v sobotu) listopadu, jsem zvědavá, kolik s ní zhubnu :)

Ve středu je Halloween, takže asi budu péct dýňový koláč, našla jsem recept, který vypadá dobře, upravím ho, aby byl i zdravý, pak Vám ho sem hodím, jestli máte zájem :) No a jestli budu mít prvního ráno aspoň trochu uspokojivou váhu, tak si kousek dám. Jestli ne, tak žádnej koláč, za trest! :D

Dnešní max. 250 kcal

s: 1/2 malého lilku plněná okurkou (55 kcal)
--> v páře s grilovacím kořením, kurkumou a chilli, máloco je lepší♥
o: dýňový kompot (ten nevim kolik má kcal, ale je fakt dobrej, ani ne moc sladkej, prostě mňam!)
v: nic

pití: voda, čaj, káva
pohyb: jóga

Kámoška si všimla, že jsem zhubla. Proč nejsem nadšená? Posuďte samy - řekla mi:,, Týjo nezhublas? Tak tři kila co?" Měla jsem sto chutí zařvat:,, Né ty krávo, jedenáct!!!" Ale místo toho jsem řekla:,, Jo, tak nějak."
Je to vůbec možný? ach jo...

28.10. ABC day forty-four

28. října 2012 v 2:07 | Marla |  Diary&Food
Ahoj lásky,

kino bylo včera supr, šli jsme na Divochy, doporučuju :) Hraje v tom Blake Lively, kterou já totálně miluju :D S kamarádem to vypadá na návrat k tomu, co bylo dřív, což je největší pecka, bála jsem se, že se začíná náš vztah posírat.

Přijde mi, že kolem mě jsou jen hubení lidé, pořád na ulici někomu zírám na nohy :D

Vyhazuju všechno jídlo, co mám doma. Vždycky se mi to příčilo, ale přijde mi, že jsem tak tlustá, kvůli máminu věčnému ,,musí se dojíst tohle, musí se dojíst tamto"... Tak se od toho prostě oprostím a budu počítat s tím, že když si koupím 500g margarín, tak ho půlku vyhodím (Perlu Tip v 250g krabičce jsem u nás neviděla). I kdybych ještě bydlela s rodiči, tak by to bylo stejné, teď začli pít plnotučný mlíko, pitomci. Je mi z toho úplně blbě :D Akorát bych měla starosti navíc, jak to skrejvat.

Plány pro konec října:
neděle (podle ABC max. 200 kcal) - půst (ano, dám si půst, nazvu ho ,,ozdravný" :D)
pondělí (250) - zelenina nebo půst
úterý (200) - zelenina
středa (300) - zelenina (max. 200 kcal) nebo půst
čtvrtek (200) - 1.11.!!! - uvidí se kolik budu mít, když to prostě bude hrůza, tak za trest nebudu jíst
pátek (150) - zelenina, večer jdu na jednu akci a musím vypadat perfektně, vlastně musím vypadat perfektně celý život... :D
sobota (fast) - konec ABC :(

Dneska při pohledu na jednu nádhernou holku jsem se rozhodla, že tomu konečně obětuju všechno. Smířím se s tím, že mi zmizej prsa, budu lhát a podvádět, abych se vyhla jídlu, doma nebudu mít žádné jídlo, aby mě to nelákalo atd.
Momentálně tím prostě tak strašně moc žiju, že mám obavu, že si mě anorexie (nemyslím vyhublost, abych o sobě řekla že jsem vyhublá, to bude trvat; myslím nemoc) brzo najde... někde jsem četla, že jsou si anorektičky své nemoci plně vědomé. Asi je to tak, přijde mi to celkem zajímavé :)


27.10. - ABC day forty-three

27. října 2012 v 17:00 | Marla |  Diary&Food
Ahoj lásky :-*

Takže nejdřív ještě ke včerejšku - odpoledne jsem si dala jen pár piškotů, byla jsem nakupovat (stavte se v Marksovi, mají výprodej spodního prádla, jako podprsenka z 550 na 179? bombastika :) a pak byla ta mini oslava. Naštěstí jsem nedostala celej dort, ale kámoška mi přinesla takovej ten minidortík od Paula (kdyby si někdo chtěl udělat chutě, tak vypadal takhle, akorát na něm byly maliny --> http://www.paul-international.com/_cache/produit/160-4e380bc6f942677bc445c0d47e750ea8.jpg/262-500-crop-1-FFFFFF.jpg). Můj nejoblíbenější, ještě mi do toho dala svíčku a zazpívala happy birthday :D Nakonec jsme ho snědly napůl, takže jsem to brala v pohodě.
Daly jsme si nějaký frisca, mojita, jenže pak druhá kámoška přitáhla trávu... Jaaaj ty chutě :D Holky že maj hlad, tak jsem udělala bagetky (takové ty rozpejkací), ještě nějaký piškoty padly, suchary atd. Měla jsem od každého trochu. Kalorie si netroufám odhadnout, ale snad to nebylo tak moc.
Nemám výčitky, teda lépe řečeno, teď nemám výčitky, v noci to na mě nějak dolehlo a zase jsem bumbala Guttalax :( Jsem hrozná, je to možná i horší než se vyzvracet, projímadla jsou tak strašně škodlivá, jsem prostě blbá, ale mám prostě hroznou úchylku - jakmile se trochu víc najím, vezmu si Guttalax, pak přijdou křeče a já mám pocit, že se tak nějak zbavuju tloušťky... prostě ty křeče jsou podobné jako křeče z hladu, takže mě uklidňují... jsem divná, ani jsem to sem nechtěla psát...

No a dnešek - k snídani jsem si dala kus bagetky s Perlou a bazalkou, k obědu ovesnopudinkovou kaši a už dneska nehodlám jíst. S kamarádem jdeme do kina a on chce jít předtím na pizzu, ale z toho se vykecám, doufám!!! Kalorie jsem dneska nepočítala, je mi zle z kombinace trává+chlast+projímadlo :D Takže doufám, že jsem Vás moc nezklamala, omlouvám si to narozkama a taky zítra zařadím půst, v ABC je sice zítra v plánu 200 kcal, ale minimálně o tolik jsem za včerejšek + dnešek překročila, takže to tím tak nějak srovnám :)

Jo a na závěr - včera jsem se stavovala v Kauflandu a ten můj nově objevený Crazy Wolf tam mají za 6,50 Kč??? Dobrej výsměch :D takže pápá Red bulle za 44 Kč, jsem jen chudý student a raději nakupuju hadry než jídlo a pití :D

Oběhnu Vás až pozdě večer, až se vrátím z kina, máme totiž sraz už za chvíli. Miluju Vás :-*

26.10. - ABC day forty-two + vážení, měření

26. října 2012 v 14:15 | Marla |  Diary&Food
Ahoj miláčkové!!!

Dnes jen v rychlosti, vůbec nic nestíhám. Jídelníček dneska přidávat nebudu, jak jsem psala včera, dneska nejím, až večer bude ta akce. K jídelníčku se tedy vyjádřím až zítra. Držtě mi palce, ať se vejdu do 250 kcal, i když nevím nevím...
Také jsem se dneska změřila a zvážila, je to peklo, vyjadřuju se k tomu ještě dole.

Oběhnout Vás budu muset až zítra, omlouvám se :-*

Míry a váha k dnešnímu dní:
váha: 55,4 kg
prsa: 90 cm (-2,5cm)
pas: 69 cm (-1cm)
břicho: 85,5 cm (+0,5cm)
boky: 89 cm (stejně)
zadek: 93 cm (-2cm)
stehno v nejširším místě: 52,5 cm (-1,5cm)
stehno v nejužším místě: 37 cm (-1cm)
paže: 24 cm (-1,5cm)

--> váha- děsný, prsa? nikde, břicho větší, božeeeeeee, musím zabrat!!! Ještě mám v lednici jeden tvaroh, který musím spotřebovat, ale jinak zelenina, zelenina, zelenina, 1. je už ve čtvrtek :(((((((

25.10. - ABC day forty-one

25. října 2012 v 23:20 | Marla |  Diary&Food
Ahoj lásky! :-*

(původní článek se mi podařilo omylem vymazat, tenhle je dost podobný, jen o poznání kratší, obsahově však stejný)

Dneska byl supr den, byla jsem na nákupech v HM a skoupila celou kolekci Lany del Rey :D Já jí prostě miluju :D A víte co? Samý velikosti S!!! To jsem v životě neměla, vždycky max. M. Jedině jedny kalhoty jsem si koupila 38, protože byly fakt mrňavý, ale furt lepší než prázdninová čtyřicítka, ne? :D Mimo jiné jsem si koupila náádherný legíny a máma mi řekla, že na to teď mám postavu :)


Ale mám i špatné zprávy.

24.10. - ABC day forty

24. října 2012 v 12:43 | Marla |  Diary&Food
Ahoj zlata!

Dneska jsem byla dopoledne doma a dospávala včerejší deficit :) Za chvíli se vypravuju do školy a těším se :) Teď na to prostě koukám úplně jinak, snad mi to vydrží, tenhle rok bude ve škole náročný.
S jídelníčkem jsem spokojená, rozhodla jsem se, že budu odpoledne jíst jen zeleninku, k obědu také, když bude po poledni. Čeká mě posledních 10 dní na ABCéčku, tak ať to má grády :D Jak už jsem psala několikrát, pak se pustím do těch ruských gymnastek, jsem na to hrozně zvědavá :) Ale fakt netuším, jak vydržím bez ovesnopudinkových kaší :D:D:D Jsou opravdu výborné!
Oběhnu Vás až večer přijdu :-*
Miluju Vás :)

Dnešní max. 350 kcal

s: ovesná kaše (20g vloček, šťáva z jahod Fitini, 1/2 pudinku) (171,4 kcal)
--> vynikající!!!
o: Knuspi, Perla Tip, trochu špenátu (81 kcal)
v: rajčátka, okurka (92,3 kcal)

pití: voda, red bull light

Celkem: 344,7 kcal


Ranní váha: 55,4 !!! Přesně 7 dní do konce října, já pod těch 50 mít MUSÍM!!! :)

23.10. - ABC day thirty nine aneb JSEM ZPĚT!

24. října 2012 v 0:20 | Marla |  Diary&Food
JSEM ZPĚT, LÁSKY MOJE, SILNĚJŠÍ A CÍLEVĚDOMĚJŠÍ! :-*

17.10. - ABC day thirty-three

17. října 2012 v 17:24 | Marla |  Diary&Food
JSEM TEN NEJVĚTŠÍ KRETÉN SVĚTA.