Prosinec 2012

29.1.

29. prosince 2012 v 22:25 | Marla |  Diary&Food
KRETÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN. Kretén, kterén, kretén. A ona je píča až za hrob. Omlouvám se, je to jediný způsob jak to vykřičet, protože se nemůžu absolutně nikomu svěřit. Kdo by čekal, že ,,holčičí války" přežijí střední a budou pokračovat daleko dopředu? Nikdo. Nasrat.

Jinak Vám přeju šťastný nový rok, ať je rok 2013 alespoň o polovinu míň posranej než ten letošní. Což bude, protože mám v lednu v úmyslu se sebou konečně něco pořádnýho udělat.

Ale teď vážně.
Děkuju Vám za neuvěřitelnou podporu, kterou mám už celé čtyři měsíce :-* Už si nedokážu představit, že bych se Vám nesvěřovala. Šťastný nový rok, lásky♥ Přihlásím se Vám ve středu se svým plánem na hubnutí v novém (krásném, čistém, úspěšném, hubeném) roce :-*


27.12.

27. prosince 2012 v 21:43 | Marla |  Diary&Food
Holky moje! :-*

Děkuju za komentáře, jste prostě nejlepší :-* Taky za Vámi stojím :-*

Dneska mám dobré i špatné zprávy. Začnu těmi dobrými - konečně jsem si zašla na gyndu, protože mě trápila ta moje neexistující ms. No a doktorka říkala, že je to pravděpodobně tím hubnutím a píchla mi injekci. Mám to dostat do 14 dnů :) Jinak prý snad všechno v pořádku. Jsem fakt šťastná, protože ačkoliv po dětech doopravdy netoužím, tak jako v podstatě neplodná jsem se cítila dost méněcenně... Takže supr :)

No a ty špatné se týkají mého jídla. Jak jinak :D Nejsem schopná zveřejnit jídelníčky, protože by se Vám z toho zvednul kýbl. Není toho ani tak moc, jako spíš plácám páté přes deváté :( Ale zjistila jsem, že když má člověk fakt chutě a sní kousek citronu, tak to přejde, doporučuju :)
Mám z toho dost výčitky... Takovýto jak se dostanete do fáze, že si dáte 20g chleba a už byste letěly na záchod. Vždyť to znáte... Ale zase nechci tlačit na pilu, takže v příštích dnech budu prostě jíst/nejíst, podle toho, jak to budu cítit. Ale jídelníčky od zítra zase budu psát! Jedině tak bude ve všem pořádek.
No a jak už jsem zmiňovala, od nového roku NOVÝ ŽIVOT! (po kolikáté už?) Seru na všechno co bylo a jdu za svým cílem, protože my to v roce 2013 dokážeme! Společně :-*

Jdu Vás oběhnout :-*


Vzkaz

27. prosince 2012 v 1:07 | Marla |  Diary&Food
Jednou to muselo přijít. Hnusné komentáře. Je mi to jedno. Ano, jsem nemocná a schizofrenní. Nic nového, přiznávám se tu k tomu celkem často. Nemusíte můj blog číst, nikdo Vás nenutí.

Pro mé affs a spřízněné duše - děkuji za podporu a věřte mi, že mě držíte nad vodou a já Vás za to miluji :-* :-* :-*

Vaše Marla♥


26.12.

26. prosince 2012 v 18:17 | Marla |  Diary&Food
Nejradši bych si roztřískala hlavu o zeď. Nesnášim svoje myšlenky. Neustále se mi vrací nějaký vzpomínky, který nejsou vždycky úplně příjemný. Taky se mi neustále plete realita se snem. Například se vzbudím a myslím si, že se něco stalo, přitom se mi to jen zdálo. Jo, to je normální, ale jen max. půl hodiny po probuzení, ale mě se to drží pořád. Pak začnu něco dělat ve víře, že to, co se mi zdálo se doopravdy stalo. Jsem fakt nemocná. A taky neschopná.

ANA se na mě vysrala. Ještě tak před měsícem mě z velké části ovládala a dneska je v menšině. Potřebuju svojí ,,nejlepší kamarádku" zpátky!!!! Teď hned! Dneska by na mě nebyla pyšná. Donutila by mě udělat nějakou šílenost. Ale můj rozum jí to zakazuje. Říká mi: ,,Nesnědla jsi toho moc, držela jsi se, co to šlo, po tom, jak jsi se v poslední době přežírala, je i dnešek výkon." Ale pak se ozve ONA: ,,Jsi tlustá. Jsi odporná. Jestli okamžitě nepřestaneš jíst, budou tvé myšlenky ještě neúnosnější. Pusť mě k sobě zpátky!"

A já ANĚ vzkazuji - Prosím, pomoz mi, udělám pro tebe cokoli. Už se toho odporného jídla nedotknu. Rok 2013 bude náš! Nechci toho moc, i kdyby jen jeden den, jen na jeden jediný den být perfektní. Abych si mohla říct, že jsem to dokázala. Pak můžu s klidem zemřít.


25.12.

25. prosince 2012 v 22:20 | Marla |  Diary&Food
Matka mi řekla, že jsem ztloustla. Do Silvestra hladovka...

21. - 23.12.

23. prosince 2012 v 14:48 | Marla |  Diary&Food
Ahoj lásky!

Konečně u internetu :D Tenhle týden je prostě nejlepší z celého roku. V úterý jsem byla na parádní party, ve středu jsem byla s tím klukem, ve čtvrtek další party, pak jsme jeli do toho Německa, což bylo naprosto úžasný, strašně jsme si to užili :) No a včera, hned jak jsem přijela, tak jsem vyrazila na další party :D Dokonce tam nebyl jeden pitomec a jedna kráva, kterou jako jedinou nesnášim, odešla hned po mym příchodu. Já nakonec šla taky brzo domů, protože po celym alkoholovym tejdnu plus jsem si ještě včera večer dala jointa, jsem byla unavená. Ale nejlepší tejden v životě, budu si ho pamatovat nadosmrti. Kvůli takovýmhle věcem se žije :)

Dneska uvažuju jít se podívat ještě na pár dárků, ale možná se na to vykašlu, prší a je zima. Navíc bude všude narváno lidma. Na druhou stranu bych chtěla někam ven, ne sedět doma na prdce :D Jinak rodiče jsou nesnesitelní, jsou na mě oškliví a nechtějí mi říct proč. Já jsem v naprostym klidu, beru to flegmaticky, protože mám naštěstí ještě v krvi trochu THC :D Ale máma tu na mě před chvílí řvala, že jsem psychicky nemocná, strašnej cynik a že jsou zítra Vánoce, tak ať se chovám normálně. Přitom jsem vůbec nic neřikala, jen si tu dělám něco na kompu, protože u mě doma mi teď nejede internet a ona takhle? No je mi to celkem jedno, ale řikám si, kdo je tu nakonec dospělej a kdo dítě... Já se aspoň umim ovládat.

No a tak si řikám, že si nakonec vyzdobim byt, i když jsem nejdřív nechtěla a v nejhoršim si tam Vánoce oslavim. Stejně mě to letos nějak nechytlo, tak by mi to ani nevadilo...

Jídlo je teď hrozný, holky... Ještě když člověk chlastá, je na vejletě s kámošema nebo hulí... Myslím, že jsem ztloustla a jsem z toho nešťastná. Na silvestra chci vypadat aspoň normálně, když už ne dokonale. Jede tam totiž i ,,pan středa" :D:D:D Takže počítat, počítat, počítat kalorie... Budu asi první člověk na světě, kterej začne s dietou na Štědrej den. :D:D:D

Jo, tak už se rodiče hádaj i mezi sebou :D Pitomci. Pořád ty samý věty dokola. Hádky kvůli píčovinám. Ale chápu je, oba jsou tak nesnesitelní, že kdybych nepovažovala sebeovládání za důležité pro to, být perfektní, tak se s níma děsivě pohádám :D Nechápu, jak spolu můžou žít... Njn, ale o mém nechápání vztahů až jindy :D

Moc a moc Vás miluju, přeju krásné Vánoce (zítra Vám je popřeju znova :D) a nežerte, když nemusíte! :D20.12.

20. prosince 2012 v 14:38 | Marla |  Diary&Food
Omlouvám se.

Neozývám se, promiňte mi. S jídlem je to teď opravdu hrozné. Své cíle neplním, jsem hrozná. Alespoň, že jsou prázdniny. Vlastně co prázdniny, já se mám strašně skvěle, i kdyby nebyly :D Jojo, je v tom kluk :D

Horší ale je, že je to pořád ten samej... ten jak jsem tu na něj tolik nadávala. Takovej můj božskej no... Strávili jsme spolu dnešní noc a byla to asi nejlepší noc mýho života. Prostě se to nedá popsat... Takže ještě dneska si budu užívat toho opojného pocitu, že je všechno nádherné a tak jak má být, a zítra si připustím realitu (zase se neuvidíme věčnost, chodit spolu nikdy nebudeme, určitě nejsem jediná s kým je, a spoustu dalších věcí). Tentokrát je to ale snad jiné, prostě už jsem psychicky připravená na to, co bude. A víte co? Mě to asi vyhovuje. Jestli něco nenávidím, tak jsou to smsky před spaním, neustálý volání a ujišťování se, co ten druhý dělá a jak se má, takovýto - ,,ty to polož první" ,,ne, ty" ,,ne, ty to polož"... atd.
Náš vztah je veskrze bohémský - nevázaný, vášnivý, osudový... Ano, stále ho miluju. On mě možná svým způsobem taky, i když mi to nikdy neřekl. Dává to najevo tím, jak se ke mě chová, když už se jednou sejdeme. Je prostě skvělej :D

Takže je to celé nádherné a krásné, a zároveň smutné a depresivní. Ale hlavně, aby to stálo za to. Mě to totiž za to stojí.


Ještě v krátkosti události posledních dní a dní budoucích:

  • většina zápočtů splněna, pro nějaké si ještě půjdu v lednu, musím psát nějaké práce, ale jinak přes Vánoce házim školu za hlavu
  • zítra jedu do Německa na vánoční trhy a shopování, vracím se v sobotu, ale hned vyrážím na třídní sraz, takže se ozvu v neděli, tentokrát i s jídelníčky, přísahám!
  • chtěla jsem mít v sobotu večer 49 kg... je asi jasné, že jsem to nedokázala... musím se zase začít krotit, nejlepší bude se vrátit ke starým dobrým kaloriím, prostě asi jíst třikrát denně s celodenním příjmem 300-400 kcal, ve Zhubni nebo přiber všichni ti hubení jedí pravidelně, ale miniporce...
  • zase jsem udělala stejnou chybu, prostě si kladu šílené cíle, takže TRPĚLIVOST, Marlo!
  • Obejdu Vás a kouknu, co nového! :-*

16. + 17.12.

17. prosince 2012 v 23:47 | Marla |  Diary&Food
Ahoj lásky,

jako na kolotoči...

Včerejšek probíhal dobře, k obědu jsem si dala Polévku do hrníčku a až na matčinu poznámku, že ,,vegani jedí jen zrní ne?" to vypadalo na fajn den. Ale večer mě dohnala sviňská ZP. Jsem kráva, fakt. Furt si to omlouvám tím, že se potřebuju učit a mít energii atd. Ale to není důvod. Zklamala jsem. Ale na dnešek to fakt nemá.

Ráno jsem si dala pár kousků cukroví. Je přece ráno, komu by to vadilo... Sakra. Alspoň, že jsem si dala po včerejší ZP trochu projímadla, to to spraví...
Pak do školy, tři zápočty uloveny, Marla sebevědomá a usměvavá šplhá po společenském žebříčku, kluci se okolo ní toči, domluví si nespočet akcí, pár rande, život začíná vypadat snesitelně... Celá rozjuchaná dorazí domů. No co, když mám tak dobrou náladu, skočím za rodiči ne. Hele cukroví, hele těstoviny, hele chleba, hele........ ZP? Znova? Bože, pomoz mi... Dobrá nálada mě kupodivu neopouští, až najednou - ,,ty máš teda zadek!"

Sedím ve svém prázdném bytě, brečím, kouřím, uklidňuje mě až polévková lžíce guttalaxu... Uvědomuje si táta vůbec co způsobil? Už nikdy si nedám ani sousto. NIKDY!!!


15.12. - půst den pátý

15. prosince 2012 v 20:48 | Marla |  Diary&Food
Ahoj krásky!

Jak se máte takhle při sobotě? :) Já jsem dneska celej den nakupovala. Vánoční dááááárky :) Jo a mum mi dala svojí kreditku, což neměla dělat :D Takže mám konečně nové věci do bytu (koberce, podložky do koupelny, stůl, ...). Osamostatnění bude, nebojte! Ale musela jsem si trochu užít to, že mi byla ochotná pořídit pár věcí, protože bych na ně vydělávala tak půl roku :D No a dárečky jsem koupila převážně v IKEA, ještě mi toho pár chybí, ale to doukoupím příští víkend v Německu. Ještě chci zajít příští týden do Markse, Lush, Pylones nebo Naoka, spíš na čumendu, ale mají tam super vychytávky, tak tam možná ještě něco pořídím :) Finančně docela vycházím, dárky samozřejmě kupuju ze svého, původně to vypadalo, že vůbec nevyjdu, ale nakonec v klídku. Do toho ještě příští týden spoustu akcí (asi čtyři chlastačky), to chce finanční zásoby :D

Dneska jsem si zase dala polévku do hrnečku. Moc mi chutnají a dodají energii, protože potřebuju dneska celou noc číst knížku na pondělí do školy. Zítra si asi taky dám jednu polévku a od pondělka zase úplně bez jídla nebo uvažuju o tom, najet na zeleninku. Ale to asi ne... Ještě si to rozmyslím. Cítím se totiž díky půstu naprosto skvěle a lehce :) Přestože váha asi nebude nic moc... V pondělí se zvážím a napíšu to sem :)

Štědrovečerní večeře
Zítra jedeme na nákup, takže už přemýšlím nad jídlem na Štědrý den. Nejíst nemůžu, to by doma fakt neprošlo. Obávám se, že mé veganství vezme za své :( Ale maso nepozřu, to už nikdy!!! Takže uvažuju nad tím, že jako předkrm (musím ho mít, každý rok je, a já tam na ně nemůžu civět s prázdným talířem) si dám rostlinnou paštiku (něco takovéhleho --> http://www.vegshop.cz/pastiky-a-pomazanky/147-svacinka-houbova-velka-vegan.html), trochu brusinek a jeden celozrnný chlebíček + zeleninku. Jako hlavní chod vegan steak 100g, udělám si vlastní bramborovej salát (brambora+bonduelle zelenina+sojový bílý jogurt) a nasypu tam haldu zeleniny, aby to vypadalo, že je toho víc. Z polévky se snad vykecám... Co myslíte? Přijde mi toho stejně hrozně moc... Ještě to nějak okleštím. A nebudu ten den jíst nic jiného.

Včera jsem mazala linecké cukroví :) A ani jsem neuzobla!!! Dala jsem si stranou čtyři kousky, aby mi je máma nepocukrovala :D Ty si přes Vánoce dám. Prostě čtyři kousky lineckýho mě snad nezabijou a jsou jen jednou za rok... Jak to řešíte s cukrovím Vy? :) A s jídlem na Vánoce celkově? :) Je to letos totiž poprvé, co se budu fakt hodně omezovat, tak potřebuju pár rad :)

Jo a přesvědčila jsem mámu, že místo chlebíčků uděláme ovocné talíře! A to je fakt výkon, protože rodiče jsou s chlebíčkama jak potrefený, máma je vyrábí furt :D

Omlouvám se za neaktivitu, jsem hrozná, je toho na mě moc, budu se to snažit co nejdřív dohnat, slibuju!!!!!!14.12. - půst den čtvrtý

14. prosince 2012 v 16:32 | Marla |  Diary&Food
Ahoj lásky!