Leden 2013

29.1. - day one

29. ledna 2013 v 21:28 | Marla |  Diary&Food
s: nic
o: 2 ovofity
v: žampiony (na pánvi ve vodě tudíž bez tuku, s kořením)

pití: voda, cc light
kcal: 276


28.1.

28. ledna 2013 v 17:30 | Marla |  Diary&Food
Ahoj lásky! :-*

Omlouvám se, že jsem tu přes víkend nebyla, zkouškové mi dává zabrat. Podle toho také vypadají mé jídelníčky, třeba dneska:

s: bílý jogurt + granko, kus koláče
o: špagety
v: polévka do hrnečku

PROSTĚ ODPORNÝ!!!!!!! A to se táhne už od soboty... Mám teď dost zkoušek, navíc jsem se konečně přihlásila i na jinou školu, takže se asi budu muset učit i na přijímačky, božeeeee... Nesnášim to, vůbec se k učení nemůžu dokopat, jen se stresuju a žeru...

Hladovku jsem chtěla dotáhnout do neděle, což se mi nepovedlo :( Mrzí mě, že jsem Vás zklamala... Ach jo... Zase se točím v kruhu. Nechci, aby to dopadlo tak, že v průměru budu pořád tlustá, prostě občas zhubnout, jojo efekt, zhubnout,... Blé! Chci zhubnout a bejt hubená navždy! Navíc jsem zjistila, že se pravděpodobně nenarvu do oteplováků a to jedu na hory už za měsíc!!! Fúúú jsem fakt kráva...

Takže dneska místo abych šla s kámošem na tah, dojdu si pro guttalax, budu se učit a přemejšlet nad tím, jak už konečně zhubnout. V současný době si nemůžu dovolit hladovku, vylili by mě ze školy. Takže asi 500 - 600 kcal denně + Jill? To by snad mohlo fungovat... Hlavně se NEPŘEŽRAT!!!!! Ale naštěstí mam tak staženej žaludek, že to skoro nejde.

Doufám, že se mi podaří Vás dneska oběhnout, mám Vás moc ráda a mrzí mě, že mám tak málo času!!!


25.1.

25. ledna 2013 v 16:03 | Marla |  Diary&Food
s: nic
o: nic
v: nic

pití: voda


23.+24.1.

24. ledna 2013 v 17:37 | Marla |  Diary&Food
středa
s: zel. bujón
o: nic
v: zel. bujón

pití: voda, Monster light, pivo, vodka
navíc: 2 lízátka

čtvrtek
s: nic
o: nic
v: nic

pití: voda


22.1.

22. ledna 2013 v 20:32 | Marla |  Diary&Food
s: nic
o: nic
v: zeleninový bujón

pití: voda, cc light
navíc: orbitky bez cukru


21.1. - nový začátek (pomilionté, avšak naposledy)

21. ledna 2013 v 23:51 | Marla |  Diary&Food
s: nic
o: nic
v: nic

pití: voda


20.1. (+ pár tutorials)

21. ledna 2013 v 1:01 | Marla |  Diary&Food
Hi there!!!

Omlouvám se, že jsem se od čtvrtka neozvala, měla jsem frmol. Skoro vůbec jsem nebyla doma, pak ještě nějaké rodinné akce atd. Takže rauty (blé!), jídelníčky radši nezmiňuju...
Rozhodla jsem se, že si příští týden dám (konečně!) půst :) Je k tomu ideální prostor - doma nemám vůbec žádný jídlo, nemám ani korunu :D, i když máma mi nějaký peníze teď dávala, ale asi jí je vrátim, abych si nemohla nic koupit, no a příští týden se sice musím už KONEČNĚ začít něco učit, ale můžu si čas organizovat sama, takže (snad) žádný stresy.
I když mě poslední dobou často chytá úzkost, vůbec nevim z čeho, ale najednou se mi sevře srdce, děsný...
Chtěla bych vydržet fakt týdenní očistný půst, dokážu to, musím! Když bude největší krize, tak si dám sklenku 100% pomerančovýho džusu, koukala jsem, že ho některé pijete :) Moje obrovská podpora v hladovkách - VIKI♥ - už je přes měsíc neaktivní, což mě mrzí, protože s nimi má asi největší zkušenosti (skoro měsíc bez jídla). Doufám, že se nám vrátí! Zase jsem nedávno zjistila, že asi tři affs smazaly blogy, je mi to tak líto :(

Vegan/Nevegan/Jak to je?
Když jsem ve čtvrtek ujela a dala si citronový sušenky, tak mi Sasanka♥ napsala, jestli jsem pořád vegan, tak mě napadlo místo jí to psát do komentů, napsat to sem, abych to uvedla na pravou míru pro všechny :)
Vegetariánem jsem už cca tři měsíce, rozhodla jsem se pro to někdy na začátku listopadu. Takže bez masa jsem pořád a hlavně napořád! :)
S veganstvím jsem začala ve stejnou chvíli, což byla možná trochu chyba, přece jenom přesvědčení je jedna věc, ale vědět co všechno je živočišný, přesný složení, vydobít si respekt okolí atd. je věc druhá. Navíc Vánoce... Takže jsem od čistě rostlinné stravy asi před měsícem upustila a živočišným výrobkům se snažím vyhýbat (aby si toho nikdo moc nevšiml), ale ještě jsem je neodepsala stoprocentně. K veganství se vrátím, ale chci na to být 100% připravená :)
Jinak rodina i moji nejlepší kamarádi už o tom, že jsem vegetarián vědí, a celkem to respektují :)
Takže tak :)

Jako omluvu, že jsem se tři dny neozvala sem dám několik tutorialů, myslím, že jsou to celkem dobré nápady, takže pod perexem ↓ Teď Vás rychle oběhnu, pak pár dílů seriálu a hurá do hajan :D


17.1.

17. ledna 2013 v 18:09 | Marla |  Diary&Food
s: trochu polévky, špagety, 5 citronových sušenek (něco jako tohle --> http://www.germangoods.co.za/image/cache/data/Products/1263%20Crich-900x900.jpg, akorát byly o polovinu menší, takové krychličky)
o: nic
v: cuketa + okurka

pití: voda


15.1.

15. ledna 2013 v 21:18 | Marla |  Diary&Food
Kdo nechce, hledá důvod. Kdo chce, hledá způsob.

Samozřejmě že je to těžké. Kdyby to bylo lehké, každý by mohl být hubený.

Nikdy nemůžeš být příliš hubená.

Vteřinu na rtech, roky na stehnech.

Když nebudeš jíst, nepřibereš.

Chci být prázdná, čistá, křehká jak panenka z porcelánu, chci létat a vznášet se na vodě, nech mě jít se svým andělem, se svým ďáblem, a já zemřu šťastná.

Umírám pro dokonalost.

s: květáková polévka
o: lilek + cherry rajčátka
v: polévka do hrnečku

pití: voda, cc light
kcal: 411

14.1.

14. ledna 2013 v 23:58 | Marla |  Diary&Food
s: jablko
o: zeleninový salát
sv: jablko
v: lilek + rajče, jablko
kcal: 358

pití: voda, frisco :(
kcal celkem: 623