Červenec 2013

Konec

7. července 2013 v 13:18 | Marla |  Diary&Food

Ahoj miláčkové. Slíbila jsem, že napíšu, jak jen to bude možné. Rozhodla jsem se skončit.
Stalo se hodně věcí. Především jsem dala všechny zkoušky, co jsem chtěla, ještě mi jich pár zbývá na září, ale to bylo v plánu. Od příštího roku jdu taky na novou školu, přičemž na té současné zůstávám a chci jí za rok dokončit.
Řeším teď dost životních situací, bojím se, že znova spadnu do depresí, ale jedno vím jistě - už se s tím nechci svěřovat blogu. Došlo mi, že kdyby na to nědo přišel, nepřežila bych to. Nikdo nesmí o mých stavech vědět, ať už jde o anorexii, bulimii, sebepoškozování nebo deprese. Vracím se k papírovým deníkům, které můžu kdykoliv spálit.
Nedosáhla jsem svého cíle. Zatím. Ale vší silou pokračuji dál, abych svého cíle dosáhla a byla konečně šťastná a vychrtlá.

CHCI VÁM STRAŠNĚ PODĚKOVAT ZA VAŠÍ PODPORU. BYLY JSTE MOU RODINOU. DOSTALO SE MI OD VÁS POCHOPENÍ, KTERÉ UŽ NIKDY NEPROŽIJU. ALE NEMŮŽU TAKHLE DÁL. Chci se rozloučit, protože vím, ja mě samotnou bolelo, když mé milované affs mizely beze slova. Blog tu ještě chvíli nechám, ale pravděpodobně ho za takové dva týdny smažu.

DĚKUJI, JSTE PRO MĚ VŠECHNO :-* Kdyby s mnou některá z Vás chtěla zůstat v kontaktu, tady je mail: marlafragile@seznam.cz :) Moc ho nekontroluju, ale občas se tam dívám, takže touhle formou můžeme zůstat v kontaktu.

Vaše Marla