Srpen 2016

30.8.

30. srpna 2016 v 21:52 | Marla |  Diary&Food
jídlo: x
pití: voda, kafe, Monster (29)

Zdravím, krásky!

Přítel mi včera řekl, že mám ,,buclaté tváře". Taky mi přijde, že jsem ztloustla v obličeji. Teď se tu cpe horou rizota, který zají dvěma panna cotama. Já dneska naštěstí nic, plus jsem toho dost naběhala přes den zařizováním.

Teď na podzim se chystám víc cestovat, moc se těším. Jo a uvažuju, že konečně začnu tancovat. Už o tom tady mluvím snad tři roky :D Nebude to balet (na ten jsem moc tlustá, nevkročím tam s vyšší váhou než 45 kg), ale něco alespoň trochu podobného. To je taky dobré. Snažím se být pozitivní. Moc mi to nejde. Jsem prožraná cynismem.

Marla


29.8.

29. srpna 2016 v 20:51 | Marla |  Diary&Food
j: x
pití: čaj, kafe, Monster (20)

Konečně zveřejnitelný jídelníček. Rozhodla jsem se, že poslední dny nebudu řešit, prostě jsem jedla a je mi ze sebe zle. Do konce srpna hladovka, v září zkusím jet raw. Musím s těmi špeky zatočit! Děje se toho teď strašně moc, na blog prostě moc nezbývá čas :( Konec prázdnin a Marla je furt tak tlustá! Doufám, že se mi podaří Vás dnes oběhnout.

Pusu M.


Zpět na blogu

21. srpna 2016 v 20:10 | Marla |  Diary&Food
Ahoj :)

Moje publikační a celkově blogovací aktivita stojí v srpnu dost za hovno. Zasloužíte si vysvětlení.

Po návratu domů se mi rozjelo nějaký nachlazení nebo chřipka či co. Od pondělí do středy jsem jen smrkala, kašlala a zvracela. Ve středu večer jsem měla panickej záchvat, kterej jsem v životě nezažila. Prostě jsem nemohla přestat brečet. Dost děsný. Vždycky lituju, že s někým chodím, tohle by fakt nikdo neměl vidět.
Ve čtvrtek jsem šla na gynek. vyšetření, kam jsem byla objednaná už dlouho, protože mi doktorka našla zvětšenou cystu u pravýho vaječníku. Do toho mi bylo furt blbě z toho nachlazení. No a ta doktorka mi řekla, že pravděpodobně budu muset na operaci. Laparoskopii. Hm, taky jsem nevěděla co to je. Google bohužel napověděl. Strčej vám dráty do břicha a vyříznou, co potřebujou, když to jde dobře, skoro nic nezůstane, když špatně rozříznou Vám břicho jak při císařskym řezu. Jako... nedokážete si představit jak to se mnou zamávalo. Nebo naopak, Vy jediné si to představit dokážete. Říct člověku, kterej má obsesi ohledně vlastního těla, že bude mít jizvu na břiše (zrovna břicho!!!!!! nenávidim ho!!!!) je fakt špatný. Už u ní mi trochu tekly slzy, pak venku jsem si poplakala. A to jsem ještě nevěděla, že to nejlepší má přijít.

Ta doktorka mě poslala na gynek. ambulanci, ať si prý nemocnici vyberu sama. Vybírala jse mezi dvěma, jednu nesnášim a ta druhá je zas z mýho pohledu lepší, ale jsou známí tím, že do lidí dost řežou :D No a já nechci, aby do mě někdo řezal že jo. Tak jsem napsala kamarádce, která studuje medicínu, ať mi poradí. Řekla mi, že ta první ok, ale stejně záleží na koho narazím. Ani nevěděla, jakou měla pravdu. Šla jsem tedy do té první (v pátek). No, abych to zkrátila, po třech hodinách čekání mezi těhotnejma a jinak postiženejma ženskejma mě ,,doktor" seřval, co tam dělám, že řeší závažný případy, kdežto já jsem přišla až druhej den po vyšetření u svý doktorky a moje ,,cystička" nikoho na ambulanci nezajímá. Aha! Děkuji, pane kreténe.

Teď si představte, když se spojí dohromady narušená ana mysl + týden zvracení a průjmů + hluboký strach ze zákroků a jizev + ještě horší strach z čehokoli, co se týká gyndy + doktor gynekolog (já si nemůžu pomoct, přijde mi to úchylný a to jsem liberál jak prase, ale prostě mam pocit, že kdyby mě vyšetřoval chlap, tak z toho mam dlouho trauma) + prostředí nemocnice, na kterou nemam dobrý vzpomínky + tři hodny čekání atd. atd. Ano, chytla jsem tam hysterák :D Začla jsem na něj šíleně řvát. Kupodivu jen díky tomu se ke mně začal chovat normálně. Jenže to už já byla na odchodu rozhodnutá, že půjdu do té druhé nemocnice, protože tahle potvrdila svojí pověst.

No tak jsem si říkala, že v klidu, v pondělí se objednám, když ,,to není tak vážný". Mimochodem, ten doktor mi řek, ať jdu na klasický vyšetření bez toho, aby se na mě vůbec podíval, jak profesionální! Jo vlastně se mě zeptal, jestli mě bolí břicho, hmmmm!
Jenže včera jsem zjistila, že mám na pravém třísle celkem znatelnou bouli. Celkem nic moc pocit. Vlastně jsem si zas pobrečela, mám poslední dobou strašnej problém se sebeovládáním. Zítra zavolám do té druhé nemocnice a zeptám se, jestli mám přijít na ambulanci, objednat se na vyšetření nebo co mám vlastně dělat. Je mi z toho smutno. Je mi smutno, že jsem dostala vynadáno, že jsem přišla včas. Je mi smutno, že jsem se nechala odbýt, když se to pak takhle zhoršilo. Je mi smutno, že jsem ztratila nervy. Je mi smutno, že jsem na něj při odchodu neukázala fuckáče.

Tak proto jsem nepřidávala jídelníčky. Nějak mi mysl šla mimo blog. Jste první, kdo zná celou story. A poslední. Jestli mě pošlou na operaci, nikomu to neřeknu. Nechci, aby mě někdo litoval. Nebo mě viděl. Viděl v nemocnici s jizvou na břiše. Už zase pofňukávám...

Tak pa zítra, bude jídelníček :)

Marla
Zpět z výletu

15. srpna 2016 v 21:53 | Marla |  Diary&Food
Zdravím krásky!

Jsem tu zpět a krátce Vám poreferuji, jak jsem se měla s přáteli na dovolené. Bylo to vcelku super, jen se dost pilo no... Vesměs jsem pila jen víno, to mi přijde jako nejlepší volba. No a jídlo - hm... myslím, že jsem to vychytala na únosnou míru, že jsem jedla přesně tolik, aby nikdo neměl podezření. Většinou ovoce, zhřešila jsem teda taky, jednou jsem měla čokoládu a asi dvakrát chleba. Peklo spíš nastalo teď po příjezdu, jak jsem vypadla z toho režimu, tak jsem se přejedla a je mi hrozně... Musím se dát do kupy. Vážení se stále bojím. Při odjezdu jsem měla 56 - 57 kg, teď kdo ví.

Musím se Vám se svěřit, jak jedli všichni kolem mě. Takže - smažák s hranolkama, bramboráky, bílé pěčivo, párky v rohlíku, klobásy, svičková, guláš, zmrzlina, paštiky, cukrová vata, hory těstovin atd. Jedna holka jeden den snídala i večeřela smažák s hranolkama. Jo a pak si jednou šla koupit párek v rohlíku, ale přišla místo něj s bramborákem, tak jsem se jí zeptala, kde má ten párek a ona mi řekla, že už ho stihla sníst! No šílený peklo. Svíčková se šesti? Žádný problém!

Přemýšlím, jestli sem hodím jídelníčky, moc se mi to nechce vypisovat, ale asi to udělám, abyste viděly, že jsem byla víceméně vzorná. Teda proti ostatním určitě. Jak to mohli přežít bez žaludečního záchvatu to je mi vážně záhadou.

Oběhnu Vás zítra, je mi hrozně špatně, holt po týdnu v pustině, kde si člověk nekoupí svoje oblíbený raw tyčinky nebo tofu, se to žere jedna báseň. Jsem prase, i když mě uklidňuje, že existujou větší prasata (viz slečna výše).

Marla


2. - 7.8.

8. srpna 2016 v 3:45 | Marla
2.8.

j: x
p: voda, čaj, šťáva z červeného ovoce, šťáva řepa-jablko, monster, mrkvová šťáva, cc zero
pohyb: posilování břicha
celkem kcal: 481

3.8. (cheat)

s: fazole, tofu
o: tofu, 3 raw tyčinky, veganská čokoláda (!!!), sušené fíky
v: jablko, sušené datle, ovesný jogurt
v2: fazole, 10 švestek


p: voda, šťáva pomeranč-mandrarinka-grep, šťáva řepa-jablko
celkem kcal: 4763

4.8. šťávové orgie aneb jsem prase

j: x
p: voda, šťáva z červeného ovoce (750ml), šťáva z hroznů (1l), mrkvová šťáva (500ml), šťáva mango-jablko (750ml)
celkem kcal: 1645

5.8.

j: x
p: voda, senna, mandarinková šťáva, monster
celkem kcal: 350

6.8.

j: x
p: voda, mandarinková šťáva, monster
celkem kcal: 348

7.8.

Posrala jsem to.

Ráno odjíždím na ten výlet, držte mi palce, ať přežiju. Neděli jsem strašně podělala, ach jo. Musím být silná. Vracím se v neděli. Držte se! :-*

M.

Zhodnocení červenec + CÍLE srpen 2016

1. srpna 2016 v 21:24 | Marla |  Diary&Food
31.7.

jídlo: x
pití: voda, čaj, šťáva z červeného ovoce, šťáva řepa-jablko, monster
pohyb: výleeeet (25 km chůze lesy)
celkem kcal: 408

1.8.

jídlo: x
pití: voda, čaj, šťáva z červeného ovoce, šťáva řepa-jablko, monster, šťáva z mrkve
celkem kcal: 470