Říjen 2016

Až moc nového

18. října 2016 v 15:29 | Marla |  Diary&Food
Zdravím krásky mé!

A zdravím Vás z nemocnice, ale popořadě...

Neozvala jsem se od pátého, pátého jsem totiž byla na vyšetření na chirurgii, aby se tedy konečně zjistilo, co to v tom svém špekatém břiše mám. No a je to nádor, zní to fakt hrozně, ale za nádor se podle všeho označuje úplně cokoli, co máte v těle a nemělo by to tam být. Ten můj je docela výkon, na šířku má prý 18 cm. Poslední dva týdny jsem tedy prošla sérií otravných vyšetření, CT, odběrů krve atd. Teď jsem hospitalizovaná a zítra jdu na operaci. Budu mít pravděpodobně velkou jizvu, snažím se s tím postupně smířit, všichni mi říkají - hlavně, aby to bylo venku, na jizvy nehleď, ale znáte to. Třeba zjistím, že se můžu nenávidět ještě víc. Může se taky stát, že to nedokážou vyndat na jeden pokus, to by bylo ještě horší. Držte mi zítra palce. Všechny! :D

Jsem v poměrně dobré náladě, standartní lůžka byla zabraná, tak mám nadstandart, což je skvělé. Skoro jako na hotelu :D Odhalení, že jsem vegan jsem si nechala až po obědě, který jsem tím pádem mohla odmítnout. Vzala jsem si z něj jen mandarinku. Taky jsem si tu v obchůdku koupila datle, takže to bude můj dnešní jídelníček. Nejsem tu s Anou, takže si můžu dělat, co chci. Zatím. Po operaci mě asi budou nutit něco jíst, ale měla bych tu ležet přibližně týden, to se snad bude dát ustát. Od pátého jsem se totiž příliš nehlídala a je to znát. Takže jsem teď vlastně na takové odtučňovací kúře :D

O víkendu jsme s přítelem ještě narychlo letěli na tři dny do zahraničí, tam jsem se nehlídala vůbec, bylo to strašné. On byl hrozně rád, že spolu jíme, pořád mi to říkal. Ale mně to znělo jako, že jsem tlusté prase, i když on tak vůbec nemyslel. Vůbec se teď projevil skvěle, dokonce jsme si nad mým odchodem do nemocnice spolu poplakali. Je to fakt zlatíčko.

Je to možná zvláštní, ale nechci, aby mě tu někdo navštěvoval. Myslím, že to jen všechno zhoršuje. Tak snad mě nezklamou :D

Už dva doktoři mi řekli, že jsem mladá a hubená. Vždycky se pro sebe pousměju, nerozumím, jak můžu někomu připadat hubená. Ještě když mě vidí ve spodním prádle. Asi dostali školení o čím dál tím větším výskytu PPP, tak tlusťoškám říkají, že jsou ok. Trapné.

Jinak jsou tu všichni zatím milí, jsem pesimista, čekám, kdy se to posere :D
Ještě k tomu všemu jsem dneska dostala MS, to jsem fakt zvědavá, jak si zachovám ve všech manuálech propagovanou pacientovu důstojnost. Ach jo.

Vážím stále přes šedesát, je to odporné, ale počítám s tím, že tady shodím, všichni to připíšou nemoci a všechno bude fajn. Ozvu se, jakmile to bude možné!

Marla


4.10.

4. října 2016 v 22:17 | Marla |  Diary&Food
Zdravím! :)

Dneska jsem opět rozlítaná, celý den ve škole, a to to ještě nezačalo naplno. Musím toho hodně oběhávat kvůli zápisu předmětů, nějak mi to tam hapruje :( Taky jsem dneska byla poprvé na francouzštině, je to síla ty jo, celý život se člověk učí jen anglicky a německy (max. základy latiny), a najednou úplně nové obzory v podobě nového jazyka. Alespoň tohle mám mimo školu a práci, ty kurze tance totiž zrušili :( Tak jsem se těšila! Ach jo. Zkusím to znova v příštím semestru, to už by mohl vyjít ten balet?! Uvidíme :)

Jídelníček - je toho dost, alespoň jsem to rozložila do celého dne, což u mě není úplně zvykem, zítra lépe!


j: basmati, mrkev, sojovka, jablko, datle, dýně
p: voda, kafe, cc zero, monster
celkem kcal: 996
ranní váha: 60,5 kg

Marla

P.S.: Spřátelím moc ráda, Karo, prosím hoď mi do komentu adresu, u minulého nebyla :-*


Návrat k Aně

3. října 2016 v 23:34 | Marla |  Diary&Food
Ahoj holky :)

Jsem zpátky. Doufám. Přemýšlela jsem, jestli má cenu blog dál vést. Ztratila jsem s ním dost kontakt. Jak nemám moc čas (nebo si ho nedokážu najít?), tak ztrácím vazbu k blogu i k Vám. Chci to změnit. Jde to ale hůř, než jsem si myslela. Ana je ale stále mou největší touhou. Na to nesmím zapomínat.

Co se poslední dobou událo:

1) zachránila jsem si prdel ve škole a odložila vyhazov o další rok :D
2) má zvětšená cysta není vůbec zvětšená cysta, momentálně se neví co to je, může to být podle doktorů cokoliv od kýly až po nádor, směju se tomu... (každopádně to půjde ven, konkrétně se dozvím ve středu)
3) cestovala jsem a cestovat ještě budu, na psychiku je to to nejlepší
4) v nové práci je to skvělé, ale zápřah jak prase, stres dost, ale aspoň konečně vydělávám
5) mám 61kg... ano, tak hluboko jsem klesla

Co dál?

1) vyhradit si čas na blog
2) denně psát jídelníčky (přísný zákaz: mouka jakákoli, ořechy)
3) zhubnout ty nechutný špeky


Dnešní jídelníček:

j: 2 jablka, meloun, dýně, sojovka
p: voda, cc zero, monster
celkem kcal: 713


To je velmi ve zkratce vše. Fakt doufám, že zase naskočím do Ana vlaku, a hlavně, že mě přijmete, zatoulanou duši, co nechtěně vystoupila a tolik chce zpátky.

Vaše Marla