Leden 2017

News

14. ledna 2017 v 0:53 | Marla |  Diary&Food
Ahoj lásky!

Vrátila jsem se k papírovým deníkům. Je to paradoxně víc riskantní, ale zatím mi to vyhovuje.

Můj momentální cíl je mít devátého února 54 kg. Jedu totiž k moři, takže plavky... ach jo. Po dvaceti letech, nebo snad poprvé v životě, budu mít jednodílné. Po té operaci mám totiž devatenácticentrimetrovou jizvu na břiše. Snažím se s tím srovnat, ale jde to těžko. Hodně těžko. Schválně, vemte si teď hned krejčovský metr a naměřte si na břiše devatenáct centimetrů. Vážně, zkuste to. Pak pochopíte.

Ale zpátky k Aně. Většina mé stravy teď tvoří jeden až dva grepy denně, k večeři salát. Tak mi to vyhovuje. Těch 54 kg by snad neměl být problém. Do léta cílím na svůj sen. Konečně. Po tolika letech odjet na dva měsíce prázdnin se 43 kg! Ach!

S přítelem jsme spolu pořád, máme trochu problémy, ale jinak je to ok. Moc se zabývám minulostí, to je můj problém. Občas mi některé fotky, vzpomínky a prohlášení z dřívějška problesknou hlavou, to je nejhorší. Přítel se navíc už zase kouknul na profil svojí bývalky, což rozhodně není nic závažnýho, ale bodne to u srdce, to jo. Tentokrát jsem mu to řekla a on mi odpověděl, že mu ten profil naskočil ve vyhledávání, tak se chtěl jen podívat, jak se má. Moc to řeším, to jo. Jsem v tomhle fakt extrémní.
Naše problémy se spíš týkají společného bydlení, je to opravdu náročný :D

Dneska mě ještě dostal jednou věcí, řekl: ,,Ty baletky jsou stejně divný... takový vyhublý..." Jakože cože??? :D Já myslela, že žere vyhublý holky (bejvalka anorektička atd.)! Taky dost zajímavá informace pro mě, vzhledem k faktu, že chci začít s baletem až budu ,,vyhublá".

Jinak škola tradičně na hovno, snažím se snažit. Hm...
Skoro se stydím se sem vracet se svou momentální váhou. Uvidím.

Držte se, krásky mé!

Marla